Kurumsal

1994 yılında Ali Suat Gümüş Gıda Tarım Ürünleri Bilişim Nakliyat DTM Ltd.Şti. Ali ve Suat Gümüş’ ün girişimleriyle kurulan ve akabinde Gümüş Gıda Pazarlama adı ile Konya merkezli ve Antalya’ da şubesi ile faaliyetlerini gıda toptan dağıtım ve bilişim toptan dağıtım olarak sürdürmeye başlayan şirketimiz; 2011 yılında kuşak değiştirerek Gms Güvenlik Hizmetleri, 2014 yılından beri ise ‘Gümüşler Group Pazarlama Güvenlik ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’ çatısı altında ‘Gms Security System’ adıyla Nihat GÜMÜŞ’ ün girişimleriyle kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretmek adına çalışmalarına devam etmiş olup, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye’nin 17 ilinde hizmet vermektedir. Şirketimiz Yazılım ayağında ise Mikro Yazılım iş ortaklığı çerçevesinde satış ve satış sonrası hizmetini de 6 yıl süreyle vermiştir. 2017 yılından bu yana web tasarım, kurumsal kimlik, 3d, vray, çizim ve modelleme ayağında da etkin bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

7 yıl gibi kısa bir sürede aktif müşteri sayısı 2141 e ulaştıran şirketimiz, 6144 kullanıcıya sorunsuz hizmet verebilecek teknik altyapı potansiyeline sahiptir.

Elektronik güvenlik konusunda özellikle “malzeme kalitesinin yüksek olmasına” önem göstermenin yanı sıra, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz teknik destek çalışmalarımız ile de sektörde örnek teşkil etmenin sorumluluğunu taşıyor, daha iyiye ulaşmak adına ilk günkü motivasyonumuzla yolumuza devam ediyoruz.

Yıllar içinde “Geleceğinizin güvenliği için çalışıyoruz” sloganı ile yürüyen şirketimiz; 16 destek noktası, 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi, çift (yedekli) Alarm İzleme Merkezi, 6144 kullanıcı kapasitesine hizmet verebilen alt yapı donanımımız ile müşterilerimize profesyonel ve yenilikçi çözümler sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Proje ve Uygulama sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Şirketimizin ayrılmaz parçası halinde emin adımlarla devam eden ‘Gms Security System’ her zaman güvenlik adına kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, alarm sistemleri noktasında emin adımlarla ilerleyecektir. 2020 yılı ikinci yarısı ise merkezi Antalya olan Quantum Yazılım markası ile çözüm ortaklığı ve bayiliğini kendi bünyesine kazandırarak müşterilerin özel yazılım, Erp ve mobil saha satış uygulamalarındaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Quantum markası ile 2021 yılı ikinci yarısında Ankara bölgesinin çözüm ortaklığını bünyesine kazandırmış bulunmaktadır. Quantum markasının 17 yıllık geçmişine dayanan tecrübe, birikim ve başarılarını daha ileriye taşımak adına bayrağı daha ileriye taşımayı hedef edinerek müşteriye hizmet vermeyi kendine benimsemiş halde emin adımlarla ilerleyecektir.

Bu yolda bizimle yürüyen paydaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Nihat GÜMÜŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Şirket Bilgilerimiz:

Gümüşler Group Pazarlama Güvenlik ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Tescilli Marka : Gms Security System – NG Store

Şirket Merkezi : Kayacık Araplar Mah. Bulgur İmam Cad. No:103 Karatay/KONYA

Şube : Akabe Mah. Şehit Furkan Doğan Cad. Adalet Plaza A-Blok No:505 Karatay/KONYA

Yazılım Merkezi : Kızılarık Mah. Kızılırmak Cad.No:82 Muratpaşa/ANTALYA

Kep Adresi : gumuslerguvenlik@hs01.kep.tr

Mersis No: 0425041708000001

whatsapp